ARCHIVACE, SKARTACE DOKUMENTŮ

Archivace, skartace dokumentů může být otázkou někdy pěti minut


   
 

Kontaktní informace


Sídlo společnosti: U Dýhárny 1162, 278 01 Kralupy nad Vltavou

 

E-mail:rw@reisswolf.cz

 

Tel.: 315 722 821

 

Fax: 315 727 055

 

IČO: 25 09 70 08

 

DIČ: CZ25097008

   
Tip
Skartace dokumentů je velmi využívaná služba, která firma REISSWOLF provádí. Představte si, že máte například na skladě tuny papírů, které nepotřebujete. Nejlepší by bylo je spálit – vy jako majitel firmy, která vlastní tuny zbytečného papíru kontaktujete pracovníky REISSWOLF, kteří neváhají, přijedou si pro dané papíry, naloží je a zbytek je již v jejich režii, pokračujte dále na archivace, skartace dokumentů
Skartace dokumentů

Situaci, kdy budete potřebovat dokumenty uložit, tedy archivovat jsme si ukázali, ale co se skartací dokumentů? I tato možnost je nabízena společností REISSWOLF, která má kořeny prakticky po celé Evropě. Její klienti jsou například z Velké Británie, Švédska, ale také Portugalska a Španělska – sami tedy vidíte o jakou prestižní společnost se jedná. Spolupráce s touto společností je opravdu osobitá a maximálně vstřícná, což je v dnešní době poměrně vzácné a ojedinělé.

 

Skartace dokumentů je jedna z dalších činností, které jsou společností REISSWOLF prováděny. Jedná se o kompletní zničení dokumentů, které společnosti předložíte. Skartace je prováděna ve velkých zařízeních, které jsou přímo pro skartaci určeny. Zapomeňte tedy na staré a malinké skartovače, které máte například u svého pracovního stolu ve své kanceláři. To je zcela vyloučeno – skartace několika tisíc dokumentů vy zde trvala týden, možná dva. Ale společnost ReissW olf je daleko efektivnější a pohodlně pro celkovou skartaci dat. Všechny Vaše dokumenty určené ke skartaci jsou zničeny prakticky během několik minut a vy se dále o nic nemusíte starat. Vše je vyřešeno ze strany s polečnosti, se kterou jste uzavřeli smlouvu. Není to jednoduché?